O nas

VIOLICANTO

Tutaj wybierzesz najlepszą ofertę muzyczną, która profesjonalnie uświetni twoją uroczystość:

Ślub – Przyjęcie weselne – Komunię – Bankiet firmowy – Spotkanie wigilijne – Raut towarzyski – Uroczyste party

Duet „Violicanto” powstał w 1999 roku. Jesteśmy zawodowymi muzykami, którzy profesjonalnie uświetnią każdą uroczystość. Oprawa muzyczna ślubów w naszym wykonaniu cieszy się szczególnym uznaniem. Organy, skrzypce i piękny śpiew operowy pozostawiają słuchaczom wiele wrażeń.

Na specjalne zamówienie do współpracy możemy zaprosić muzyków grających na innych instrumentach (obój, trąbka, saksofon) zapewniając najwyższy poziom artystyczny. Każdego roku uświetniamy wigilijne przyjęcia firmowe, wykonując najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy.

Tadeusz Kremblewski

Muzyk filharmonii częstochowskiej, kontrabasista. Jego pasją muzyczną są instrumenty klawiszowe, a na pierwszym miejscu stawia fortepian akustyczny. Koncertował w Niemczech, Francji, Włoszech, Szwajcarii, Szwecji, Finlandii, Norwegii oraz Korei Południowej.

Brał udział w nagraniach płytowych wspólnie z Michałem Urbaniakiem, Adamem Makowiczem, Wiesławem Ochmanem. Gra w orkiestrze Piotra Rubika. Jednocześnie, nie jest mu obcy folklor, występuje okazjonalnie w zespole pieśni i tańca „Śląsk”.

Karolina Kremblewska-Jeziorska

Dyplomowana skrzypaczka, grająca zarówno muzykę klasyczną jak i rozrywkową.

Oprócz gry na skrzypcach uwielbia śpiewać. Pasjonuje ją muzyka operowa, kształci swój głos pod kierunkiem Katarzyny Suskiej-Zagórskiej, solistki Teatru Wielkiego w Warszawie. Wcześniej pobierała lekcje śpiewu w Londynie i Barcelonie. Jako skrzypaczka koncertowała z orkiestrą Piotra Rubika.